Dziwna dziura w Gwatemali

Dziura utworzyła się na miejscu trzykondygnacyjnego budynku przy jednym ze skrzyżowań w północnej części Guatemala City. Według pomiarów jest szeroka na 30, a głęboka na 60 metrów. Te niespotykane rozmiary wywołały już wysyp internetowych teorii spiskowych, według których ulewne deszcze tak naprawdę odsłoniły podziemny tunel dla UFO. W związku z tym że to zjawisko jest tak niespotykane, warto przytoczyć kilka komentarzy z for internetowych.

„W holenderskiej tv mówili, że dziura najprawdopodobniej powstała przez erozję ziemi. Miasto miało uszkodzony system kanalizacyjny, przez co woda przez jakiś czas drążyła dziurę. Podobno od dawna słyszano jakieś dziwaczne dźwięki dochodzące spod ziemi”

„Interesujące… Ale właśnie jak to ktoś zauważył, czemu wlot jest okrągły jak i sama dziura przypomina kształtem walec? Jeśli by to było naturalne na pewno nie wytworzyło by takiego kształtu, przecież ziemia to nie jest piaskownica gdzie wszędzie jest tylko piasek i piasek. Tutaj są przecież warstwy i fragmenty twardej i miękkiej ziemi. Tak więc powinno to wyglądać bardziej asymetrycznie (nie wiem jakiego słowa dokładnie użyć) powinny się wytworzyć coś w rodzaju kieszeni gdzie jest wlot, pomieszczenie (nieco szersze od wlotu i wylotu) i wylot. Jak dla mnie to nie jest spowodowane naturalnie… „

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: